DUYURULAR
 • ETA'dan, kaçırılmayacak fırsat ve kampanyalar...
 • ETA:SB Small Business, ilk adımı doğru atmak isteyen işletmelerin hizmetinde. Detay
 • Kredi kartına 4 taksit fırsatı. Tek çekimde %7 iskonto. Detay
 • ETA'dan iki yeni modül:
  ETA:Satın Alma Modülü -
  Yönetim Analizi ve Finansman Takibi Modülü     Detay
 • Sürekli güncellenen Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.       SSS
Detay 
 
DUYURULAR
ETA'DAN KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR

Hem eski müşterilerimize, hem de yeni müşterilerimize hitap eden Yeni Fırsat Kampanyalarımız Haziran - Temmuz 2021 döneminde geçerli olacaktır. İndirimli fiyatlarımızdan ve Axess, Bonus ve World kredi kartları ile yapılacak alımlarda 4 aya varan taksit imkanlarından yararlanın, kazançlı çıkın. Kampanyalarımız eski müşterilerimize versiyonlarını yükseltmek ve ek modüller almak, yeni müşterilerimize ise ETA ile tanışmak için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

 
ETA'DAN YENİ BİR MODÜL - ETA: SATIN ALMA MODÜLÜ

ETA:Satın Alma modülü ile firmanızın satın alma süreçlerini tüm detay ve aşamaları ile takip edebileceksiniz. Satın Alma modülü, ürün ve hizmet alımlarını, doğru fiyat, doğru miktar ve dorğru zamanda yapmanız için size yön verecek. Ayrıca Satın Alma modülü ile firmanıza gelen teklif isteklerini takip edebilir, satış gerçekleşene kadar olan süreci kontrolünüz altında tutabilirsiniz.

ETA:Satın Alma modülünde satın alma süreci, talebin oluşması, teklifin istenmesi, sözleşmenin oluşması ve alımın sipariş edilmesi veya alım irsaliyesi/faturası kesilmesi ile zincirleme devam eder.

ETA:Satın Alma modülünde müşterilerinizden veya potansiyel müşterilerinizden firmanıza gelen satın alma taleplerine teklif hazırlayabilir, bu teklifleri önce sözleşmeye sonra da sipariş, irsaliye veya faturaya dönüştürebilirsiniz.

Tüm bu süreçleri modül içindeki birçok rapor ile takip edebilirsiniz.

Detay »

 
YÖNETİM ANALİZİ VE FİNANSMAN TAKİBİ MODÜLÜ

İşletmenizin Nabzını Tutun - İşletmenizin Geleceğini Planlayın

Satışlarınızı takip edin. Tahsilatlarınızı, stoklarınızı ve satışlarınızı grafiklerle izleyin. Hangi mal çok satıldı, hangi mal satılmıyor, öğrenin. Excel'e aktarmaya gerek kalmadan tablo ve raporlarınızı direkt alın. Bölgesel satışlarınızı analiz edin. İstediğiniz tarih aralığındaki tüm bilgilere tek ekrandan ulaşın.

Detay »

 
KREDİ KARTIYLA UYGUN ÖDEME SEÇENEKLERİ
 • Axess, Bonus ve World Card ile yapılacak alımlarda 6 aya kadar taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
 • Kredi kartıyla tek çekimde yapılan ödemelerde %7 iskonto yapılır.
 
ETA'DA ÜCRETSİZ EĞİTİMLER

Tüm müşterilerimize açık, sınırsız katılımcıyla ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz eğitimlerimize bekliyoruz. Detaylar için tıklayınız.

 
ETA:SQL 'de 1.28 VE ETA:V.8-SQL’DE 8.28 ZAMANI

Programlarımız gelişen teknolojiye uyum ve kullanım kolaylığı açısından sürekli yenilenmektedir. Yapılan son yeniliklerin kapsamı itibariyle programlarımızın versiyonu yenilenmiştir. Bu sebeple programlarımızın son haline sahip olmak isteyen tüm kullanıcılarımızın Versiyon Yenileme işlemi yaptırmaları gereklidir.

 
ETA VERSİYON 6 VE ETA FOR WINDOWS VERSİYONLARIMIZ SATIŞTAN KALKTI

1 Eylül 2009 tarihinden itibaren ETA Versiyon 6 ve ETA for Windows satıştan kaldırılmıştır.

* Halen garanti kapsamında olan müşterilerimiz garanti sürelerinin bitimine kadar ek modül, ek terminal alımları yapabileceklerdir.

* ETA Versiyon 6 ve ETA for Windows kullanan müşterilerimiz programlarımızı kullandıkları süre boyunca telefon destek, yerinde servis, uzak erişim hizmetlerimizden yararlanmaya devam edeceklerdir.


0(212) 267 02 92