DUYURULAR
 • ETA'dan, kaçırılmayacak fırsat ve kampanyalar...
 • ETA:SB Small Business, ilk adımı doğru atmak isteyen işletmelerin hizmetinde. Detay
 • Kredi kartına 4 taksit fırsatı. Tek çekimde %7 iskonto. Detay
 • ETA'dan iki yeni modül:
  ETA:Satın Alma Modülü -
  Yönetim Analizi ve Finansman Takibi Modülü     Detay
 • Sürekli güncellenen Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.       SSS
Detay 
 
HAKKIMIZDA

ETA KİMDİR ?

Lider Yazılım Firması

       ETA bugün 100.000'i aşkın müşterisi, yurt çapına yayılmış 1000 bayisi, dört merkezde çalışan 100'ü aşkın personeli, her ihtiyaca cevap veren geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile Türkiye'nin Lider Yazılım Firmasıdır. ETA Entegre Ticari Uygulama Programları bugün bir endüstri standardı olarak kabul edilmektedir.

ETA'nın Misyonu

       ETA Bilgisayar yabancı yazılımlara olan bağımlılığı ortadan kaldıran ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir yazılım paketinin yaratılmasını ve güncelliğinin sağlanmasını misyonu olarak kabul etmektedir. Muhasebe uygulamaları sürekli değişen kanun ve mevzuat sebebiyle üretici firmaya büyük bir sorumluluk yüklemektedir. Kullanıcılara komple çözümler sunma amacıyla geliştirilen sektörel uygulamalar ve ofis otomasyonu ürünleri ile tek kullanıcılı bir muhasebe bürosundan, yurt çapındaki ofislerini bir ağ ile birbirine bağlayan bir holdinge kadar farklı ölçeklerde müşterilere en yüksek seviyede hizmet verilmektedir.

ETA : SQL'e Uzanan Yolculuk

       Türkiye'nin en yaygın ticari uygulama programını 24 yıl boyunca geliştiren ve güncelleştiren ETA Bilgisayar, bir taraftan kullanıcılardan gelen tadilat taleplerini değerlendirirken, diğer yandan da muhasebe uygulamalarında yapılan kanuni değişiklikleri anında programlarına yansıtmaktadır. ETA, DOS altında çalışan entegre paketini grafik tabanlı Versiyon 7 ile en yüksek noktasına ulaştırmıştır. Açık veritabanı teknolojisini en iyi şekilde değerlendiren ve farklı ihtiyaçlara cevap veren SQL tabanlı iki yeni versiyonumuz ETA:V.8-SQL ve ETA:SQL ise geleceğe yönelik altyapısı ile 21. yüzyılın program paketleri olarak tasarlanmıştır ve ETA'nın kuruluşundan bu yana süregelen çalışmalarının bir ürünüdür.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

       ETA programlarını seçen her müşteri ömür boyu ETA ailesinin bir üyesi olarak kalır. Programın yüklenmesi ve ilk eğitimini almasıyla beraber en verimli şekilde çalışması sağlanır. İstanbul'daki merkezde haftanın her günü verilen eğitimler ve ücretsiz telefon desteği ile sorunlarına yardımcı olunur ve programı kullanan elemanlarının eğitimi sağlanır. ETA Bilgisayar ve bayileri kalabalık ve kalifiye bir hizmet ordusuyla müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlarlar. ETA, müşteriye olan görev ve sorumluluklarının hiç sona ermediği prensibine sıkı sıkıya bağlıdır ve bu özelliği ile diğer yazılım şirketlerinden ayrılır. Gerek sağlanan hizmette, gerekse program kullanımı sırasında oluşabilecek sorunlarla ilgilenmek için ETA bünyesinde özel Müşteri Memnuniyet Sorumluları bulunmakta ve problemlere acil çözüm getirmektedirler.

ETA'nın Müşteri Portföyü

       ETA koşulsuz müşteri memnuniyetine verdiği önem, programlarının teknik üstünlüğü ve bayilerinin başarılı çalışmaları sayesinde zengin bir müşteri portföyüne sahiptir. Ticari uygulama programlarına ihtiyaç duyabilecek tüm kesimlerden onnlerce kullanıcı ETA'yı tercih etmenin ayrıcalığını yaşamaktadır. Geniş bir yelpazenin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve ETA Programları'nın bu istekler doğrultusunda geliştirilmesi müşteri memnuniye verilen önemin bir göstergesidir. ETA, düzenli olarak sürdürdüğü müşteri memnuniyet araştırmaları sayesinde bayilerinin verdiği hizmetten programlarının içeriğine kadar birçok konuda müşterilerinin fikirlerine başvurur. ETA, müşterilerini ticari ortakları olduğu kadar dostları olarak da kabul eder ve bu dostluğun kalıcı olması için özen gösterir.

ETA'nın Ürün ve Hizmet Yelpazesi

       ETA Bilgisayar'ın şu anda piyasada bulunan ürünleri üç gruba ayrılmaktadır. Ürün listesinin büyük bir kısmını oluşturan ticari uygulamalara ek olarak ofis uygulamaları ve özel sektörel uygulamalar bulunmaktadır. ETA, ticari uygulamalar konusunda komple çözümler sunma çabasının bir parçası olarak yıllardır oto satış ve servisinden, perakende satış otomasyonuna, akaryakıt istasyonu otomasyonundan, muhasebe büro otomasyonuna, üye ve aidat takibinden adisyona uzanan geniş bir yelpazede programlar üretmekte ve bu konuda araştırma-geliştirme çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet yelpazesinde ise garanti kapsamında ücretsiz destek ve program yenilemeleri, ücretsiz seminerler ve telefon desteği, eğitim yayınları dizisi ve internet sayfası sayılabilir.

ETA'nın Eğitime Katkısı

       ETA Bilgisayar, bilgisayarlı muhasebe eğitimi verilen Üniversite, Meslek Yüksekokulu, Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi gibi eğitim kurumlarına verdiği ücretsiz yazılım, yardımcı materyal, ders planları, monografiler, soru bankaları ve örnek uygulamalar benzeri ücretsiz desteğe ek olarak, öğretim görevlilerine ve öğrencilere verdiği ücretsiz eğitimlerle de Türkiye'ye yetişmiş eleman sağlanmasına katkıda bulunmayı bir görev bilir. ETA'nın Eğitim Yayınları dizisinin bir parçası olan ve Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinde müfredat kapsamında kullanılan Muhasebe Uygulamaları kitabı ile her yıl binlerce öğrenci ETA Programları ile tanışmaktadır.

ETA'nın Avantajları

       ETA Bilgisayar, büyük önem verdiği müşteri memnuniyetinin ve popülaritesinin bir tesadüf eseri olmadığını yıllar boyunca ispatlamıştır. Müşterilerini yakından takip eden ve ihtiyaçlarını karşılayan ETA, niye tercih edildiğini araştırmakta ve bu yönlerini daha da geliştirmeyi bir görev kabul etmektedir. ETA müşterileri ve bayileri birçok farklı nedenden dolayı ETA'yı tercih ettiklerini ifade etmektedirler. Bu nedenlerin arasında müşteri memnuniyeti, yaygın kullanım, satış sonrası destek, müşteri eğitim kalitesi, modüller arası entegrasyon, sağlam altyapı, esnek yapı, veri güvenliği, detaylı raporlamalar, kurumsal destek ve güvence, uygun fiyat, öğrenim kolaylığı, yaygın donanımlara uyum, kullanımı, yılların birikim ve tecrübesi, hızlı kullanım özelliği, garanti süresi uygulaması, yaygın bayi ağı, garanti süresince ücretsiz, updateler, network'e uyum, pratik klavye kullanımı, sorunsuz çalışma, modüler yapı, geniş kapsam, yaygın işletim sistemlerine uyum, müşterinin yerinde eğitim ve destek, kapsamlı mevzuat değişikliklerine sürekli uyum bulunmaktadır ve bu övgüler ETA'yı daha iyi olmaya teşvik etmektedir.

ETA'nın Yapısı

       ETA, yurt çapına yayılmış satış, tanıtım ve hizmet ağının kontrol edilmesi ve araştırma-geliştirme çalışmalarından programların çoğaltılmasına kadar uzanan geniş bir yelpazede en başarılı sonuçların alınabilmesi amacıyla kendi bünyesinde bir görev dağılımı gerçekleştirmiştir. ETA Bilgisayar departmanları birbirleriyle çok yakın ilişki halindedirler ve birçok proje birden fazla bölümün çabaları ile sürdürülür.

 • Müşteri ve Bayi Memnuniyet Birimimiz, yurt çapındaki 1000'i aşkın bayiye hizmet ve destek sağlar, bayi eğitimlerini ve toplantılarını organize eder, eğitim kurumlarıyla yakın ilişkiler kurar. Müşterilerimizin teknik sorunlarının çözümünde bayilerimize destek verir.
 • Eğitim / Servis Departmanımız, müşterilerimize telefonda veya yerinde teknik destek, program eğitimi ve servis sağlar, şirket bünyesinde programlarımızın eğitimini verir ve elemanlarımızı sınava tabi tutar.
 • Halkla İlişkiler Departmanımız, şirket içinde ve dışında sosyal ve kültürel faaliyetleri organize eder, bilgi taleplerini karşılar, ETA Dünyası adlı sektörel yayını ve aylık şirket içi bülteni çıkarır. Müşterilerimizi telefonla arayarak sürekli memnuniyet sağlandığını kontrol eder.
 • Install Departmanımız, programlarımızın yasal olmayan kullanıcılar tarafından kullanılmasını engelleyen şifre sisteminde gereken parametreleri kullanıcılarımıza telefonda sağlar.
 • Muhasebe departmanımız, tüm mali işlemleri sürdürür ve kontrol eder.
 • Satış Departmanımız, programlarımızın araştırma ve geliştirme çalışmalarına ve yurt çapında programlarımızın tanıtımı konusunda bayilerimize destek verir.
 • Üretim Departmanımız, ETA'ya ulaşan program siparişlerini hazırlar, kontrol eder ve teslimatını gerçekleştirir.
 • Yazılım Departmanımız, ETA Programları'nın yazılması, geliştirilmesi, değişen kanun ve mevzuatlar doğrultusunda güncelleştirilmesi, yeni ürünlerin testlerinin gerçekleştirilmesi ve sektörel ürünler için araştırma yapılması görevlerini üstlenir.

0(212) 267 02 92