ETA:SB Small Business
DİĞER VERSİYONLAR
DUYURULAR
  • ETA'dan, kaçırılmayacak fırsat ve kampanyalar...
  • ETA:SB Small Business, ilk adımı doğru atmak isteyen işletmelerin hizmetinde. Detay
  • Kredi kartına 4 taksit fırsatı. Tek çekimde %7 iskonto. Detay
  • ETA'dan iki yeni modül:
    ETA:Satın Alma Modülü -
    Yönetim Analizi ve Finansman Takibi Modülü     Detay
  • Sürekli güncellenen Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.       SSS
Detay 
 
ETA:SB SMALL BUSINESS - FİYAT VE FİYATLANDIRMA KOŞULLARI

eta small business

 

ETA:SB FİYATLANDIRMA KOŞULLARI

1. ETA:SB, kalifiye personelle telefon desteği içerir.

2. ETA:SB, bir yıl versiyon yenileme garantisine sahiptir.

3. ETA:SB, Microsoft SQL Server Express Edition ile birlikte gelir.

4. ETA:SB, bir sefere mahsus, bedelsiz, 2 saatlik Kurulum, Fatura ile İrsaliye Dizaynı ve Ön Eğitim seansı içerir. Satın alınması durumunda, E-Fatura modülü için 1 eğitim seansı, E-Arşiv opsiyonu için de 1 eğitim seansı ilave olarak verilir.

5. Yukarıdaki bedelsiz hizmete ilave olarak talep edilebilecek "eğitim ve destek" hizmetleri için, 2 saatlik hizmet bedeli 380.-TL (KDV dahil)'dir.

6. E-Fatura, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Arşiv Faturası modülleri ile beraber belli sayıda standart dizayn verilir. Firma logosunun ve diğer bazı bilgilerin ilgili dizaynlara ilave edilmesi vb. düzenleme ve düzeltme çalışmaları için ek bedel talep edilir.

7. E-Fatura, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Arşiv Faturası modüllerinin üstte belirtilen fiyatlardan satışı, sadece yeni Müşterilerimize, ETA:SB ile beraber alımlarda ya da sadece ETA:SB kullanan eski müşterilerimize ilave modül olarak mümkündür. ETA:V.8-SQL ve ETA:SQL kullanan eski Müşterilerimize bu fiyatlardan satış yapılmamaktadır.

8. ETA:SB, tek kullanıcılıdır ve ek kullanıcı ilavesi imkanı bulunmamaktadır.

9. ETA:SB'ye, sunulan pakette yer alanlar ve üstte belirtilen E-Fatura, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Arşiv Faturası modülleri dışında ek modül ilavesi yapılmamaktır.

10. Ek kullanıcı ya da ek modül gerekmesi halinde;
      - Satın alındığından itibaren 1 yıl içinde ETA'nın diğer versiyon ve paketlerine, paketin kampanya bedelinden ETA:SB'nin güncel bedeli düşülerek, geçiş imkanı mevcuttur.
      - Satın alındığından itibaren 1 yıl sonrası ise, ETA'nın diğer versiyon ve paketlerine, paketin liste fiyatından ETA:SB'nin güncel bedeli düşülerek, geçiş imkanı mevcuttur.

11. Farklı bilgisayarlarda kullanmak üzere 1'den fazla ETA:SB satın alınması durumunda, bir indirim söz konusu değildir.

12. E-Fatura, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu ve E-Arşiv Faturası modülleri, alım tarihinden itibaren ilk yıl hariç "Yıllık Geliştirme ve Güncelleme Bedeline" tabidir. Diğer Modüllerin Güncel Versiyonda olması gereklidir.

13. ETA:SB Versiyonumuzda, Programların kullanıcı tarafından diğer firma ya da şahıslara devrinde, geçerli fiyat listesi üzerinden program bedelinin %20'si talep edilir. Devir yapılan sistem ETA'nın güncel versiyonunda değilse, Versiyon Yenileme Bedeli de alınır. Süreleri gelmişse ayrıca Yıllık Geliştirme ve Güncelleme bedelleri de talep edilir.

 

ETA: Small Business - Fiyat ve Fiyatlandırma Koşulları - PDF indir

0(212) 267 02 92