DUYURULAR
  • ETA'dan, kaçırılmayacak fırsat ve kampanyalar...
  • ETA:SB Small Business, ilk adımı doğru atmak isteyen işletmelerin hizmetinde. Detay
  • Kredi kartına 4 taksit fırsatı. Tek çekimde %7 iskonto. Detay
  • ETA'dan iki yeni modül:
    ETA:Satın Alma Modülü -
    Yönetim Analizi ve Finansman Takibi Modülü     Detay
  • Sürekli güncellenen Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.       SSS
Detay 
 
NEDEN ETA?
Hem Ticari Firmaların hem de Muhasebecilerin
Gönül Rahatlığı ile Kullanabilecekleri Türkiye'deki Tek Program


       Biz Türkiye'nin lider yazılım firması olarak tüm verilerinizi bize yıllardır güvenle emanet ettiğinizi biliyoruz. Bir yazılım firmasına duyduğunuz güvenin belki de iş hayatınızda aldığınız en önemli karar olduğunun bilincindeyiz.

       Siz 20 yıl önce satın aldığınız Versiyon 6 Muhasebe Programını bu sabah da çalıştırmış olabilirsiniz. Sizi yarı yolda bırakmayacağımıza güvenmekte haklı olduğunuzu biliyorsunuz.

       Siz en son versiyonumuzu yeni almış olabilirsiniz. Ücretsiz telefon desteğimize güvenebileceğinizi biliyorsunuz.

       Siz bir Muhasebeci olabilirsiniz. Mükelleflerinizin bilgilerini bir internet sitesine emanet etmek yerine Türkiye'nin en güvenilir ticari yazılım firmasına emanet ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Elektrik kesintilerine ve donanım arızalarına rağmen veri güvenliğinden ödün vermemek hakkınız.

       Muhasebe programlarını çok iyi biliyoruz. En iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Yaptığımız işi çok seviyoruz. Siz bize güvendiğiniz için biz de kendimize güveniyoruz. Farkımızı farkettiğiniz için teşekkür ederiz.

   
  Modüler Yapı, Direkt Entegrasyon ve Güvenilir Veri Yapısı
1
ETA Programları modüler yapısı ile olduğu kadar direkt entegrasyon özelliği ile de tercih edilmektedir. Programların güvenilir veri yapısı hem veri kaybını önler, hem de güvenli çalışma sağlar.
   
  Benzersiz Kullanım Kolaylığı
2
ETA Bilgisayar Programları tüm versiyonları ve modülleriyle Türkiye'nin kullanımı en kolay ticari program paketi kabul edilmektedir. Kullanıcıların ETA'yı tercih ve tavsiye ederken akıllarına gelen en önemli özelliklerinden biri tuş kullanımındaki standardizasyonla başlayan benzersiz kullanım kolaylığıdır.
   
  Ücretsiz ve Sınırsız Telefon Desteğimiz
3
ETA kullanıcıları satış sonrasında tamamen ücretsiz olarak ETA'nın telefon destek hattını kullanmaya hak kazanırlar. Tüm lisanslı kullanıcılarımızın sınırsız olarak kullanabildiği bu hatta ETA'nın tüm versiyonlarına ve tüm modüllerine haftanın altı günü mesai saatleri içerisinde özel eğitimli personel tarafından birebir uygulamalı destek sağlanır.
   
  İşyerinizde Ücretsiz Eğitim
4
Tüm ETA programları, müşterimizin bilgisayarlarına kurulumu ve verimli, bilinçli ve faaliyet alanına uygun kullanımı için işyerinde aynı anda birden fazla elemanına eğitim hizmeti ile birlikte sunulur. Bu eğitim sonrası müşterimiz programı rahatça kullanabilir hale gelir.
   
  İşyerinizde Ücretsiz Servis/Destek
5
Tüm ETA programları bir yıllık servis/destek garantisi ile satılır. Bu süre içerisinde işyerinizde verilecek her türlü servis/destek hizmeti sınırsız ve ücretsizdir. Kullanıcılarımız bir yıl boyunca programlarımızla ilgili servis/destek ihtiyaçları için ek bir ücret ödemek zorunda kalmazlar.
   
  Şirketimizde Ücretsiz ve Uygulamalı Eğitimlerimiz
6
ETA Bilgisayar, programlarının hızlı ve sorunsuz kullanılabilmesi için eğitim hizmetlerini standart hale getirmiştir ve tüm program paketlerinin ücretsiz ve ayrılmaz bir parçası olarak sunmaktadır. Merkez binamızdaki özel donanımlı seminer ve konferans salonlarımızda deneyimli eğitmenlerimiz tarafından uygulamalı olarak verilen ücretsiz eğitimlerimize her müşterimiz dilediği sayıda elemanla ve dilediği kadar sıklıkla katılabilir.
   
  Mevzuat Değişiklikleri ve Yeniliklere Uyum
7
Muhasebe programlarını yakından ilgilendiren mevzuat değişiklikleri ve sürekli olarak geliştirilen programlarımızdaki yenilikler versiyon yenilemeleri ile düzenli olarak kullanıcılarımıza sunulur.
   
  Eski Versiyonlara Verilen Destek
8
Tüm dünyada satış sonrası desteğe ayrılan bütçe ve insan gücünü altında tutabilmek amacıyla ve kullanıcıları en son versiyonlara yönlendirmek arzusuyla yazılım şirketleri eski versiyonlara geriye dönük destek vermeyi reddederler. ETA Bilgisayar, artık satılmayan versiyon ve modülleri dahil olmak üzere tüm yazılım ürünlerine verilen desteği, hem de bunu telefon destek hattıyla tamamen ücretsiz yapmayı, müşterilerine verdiği sözün ayrılmaz bir parçası olarak kabul eder.
   
  Kurumsal Destek ve Güvence
9
ETA ismi ticari paket programlar alanında bir marka haline gelmiştir. Bu markanın ardında 23 yıllık köklü bir firmanın tecrübesi ve taşıdığı kurumsal sorumluluğun bilinciyle sunduğu destek ve güvence bulunmaktadır. ETA Bilgisayar, sattığı tüm programların kalitesini ve bunların ardındaki desteğini garanti eder.
   
  Yaygın Bayi Ağı
10
Yaygın bayi ağı ile hem programlarını, hem de satış sonrası hizmetlerini Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırmayı hedefleyen ETA, bayilerini titizlikle seçer, eğitir ve çalışmalarını yakından takip ederek destekler.
   
  Fiyat Avantajları
11
ETA Programları'nı tercih eden herkesin fiyat avantajları ile programlarına sahip olabilmesini amaçlayan ETA Bilgisayar, yıl boyunca uyguladığı uygun kampanya koşulları, değişik versiyon seçenekleri, modüler yapısı ve farklı sektörlere hitap eden özel paket fiyatları sayesinde kalitesi ile olduğu kadar fiyatları ile de üstünlüğünü korumaktadır.
   
  Yeni Versiyonlara Geçiş Avantajları
12
ETA'nın yeni versiyonları ilerleyen teknolojiyi yakından takip eder. Yeni versiyonların sunduğu üstünlüklerden, tüm kullanıcıların yaptıkları yatırımı sokağa atmadan ve veri aktarımında kayıp yaşamadan yararlanabilmesi için yeni versiyonlara geçişte fiyat ve ödeme avantajları sağlanır. Ayrıca bir yıllık garanti süresi de yenilenir.

0(212) 267 02 92