ETA:V.8-SQL
DİĞER VERSİYONLAR
DUYURULAR
  • ETA'dan, kaçırılmayacak fırsat ve kampanyalar...
  • ETA:SB Small Business, ilk adımı doğru atmak isteyen işletmelerin hizmetinde. Detay
  • Kredi kartına 6 taksit fırsatı. Tek çekimde %7 iskonto. Detay
  • ETA'dan iki yeni modül:
    ETA:Satın Alma Modülü -
    Yönetim Analizi ve Finansman Takibi Modülü     Detay
  • Sürekli güncellenen Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.       SSS
Detay 
 
ETA:V.8-SQL FİYATLANDIRMA KOŞULLARI
eta sql

1. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

2. ETA:V.8-SQL için önerilen maksimum kullanıcı sayısı 15'tir. 15 üstü kullanıcı sayısı için ETA:SQL önerilir.

3. ETA:V.8-SQL, Microsoft SQL Server 2005, 2008 veya 2012 Express Edition ile birlikte gelir. 5 kullanıcının üstü alımlarda kullanım yoğunluğuna bağlı olarak ürünlerimizin Microsoft SQL Server Standard Edition ile çalışması gerekli olabilir.

4. ETA:V.8-SQL fiyat listemizdeki ürünlerimiz EĞİTİM VE BİR SENELİK SERVİS DESTEĞİ HİZMETİ ile birlikte sunulur.

5. Fiyatlarımıza Programın Yüklenmesi, Kitap ve DVD, Programı Kullanacak Tüm Personelin EĞİTİMİ ve Bir Senelik SERVİS Garantisi dahildir.

Senelerdir binlerce müşterimize verdiğimiz hizmetin kazandırdığı tecrübe ile firmamız iyi netice alınabilmesi için ürünlerini EĞİTİM ve SERVİS DESTEĞİ ile pazarlamayı prensip edinmiştir. Eğitim ve Servis desteği olmadan CD ve kitap şeklinde pazarlanan ürünlerle kıyaslama yaparken müşterilerimizin bu hususu dikkate almalarını önemle rica ederiz.

6.‘ÇOK KULLANICILI’ uygulamalarda yukarıdaki fiyatlara; Ana Makine +1 terminale kadar Muhasebeci müşterilerimiz için %10, Ticari Müşterilerimiz için %25 ilave edilir. Ana makine +1 terminale, +1 terminal daha ilave edildiğinde tek kullanıcı fiyatının Muhasebeci müşterilerimiz için %10’u, Ticari müşterilerimiz için % 25’i ilave edilir. Daha sonraki her ilave terminal için tek kullanıcı fiyatının %10'u ilave edilir.

7. Aynı programların aynı versiyonlarının, aynı ilde, birden fazla bilgisayarda kullanılacağı durumlarda, aynı şirkete ait ilave makineler için Muhasebeci müşterilerimize %50 indirimli, Ticari firmalara %30 indirimli; farklı illerdeki ilave makineler için ise % 10 indirimli fiyat uygulanır.

8. Uzaktan bağlantılı terminal kullanılacak sistemler, özel satış ve fiyatlandırma koşullarına tabidir.

9. Diğer ana ETA versiyonlarından ETA:V.8-SQL'e geçişte, paket içeriğine göre Eğitim ve Bir Senelik Servis Desteği Garantisi verilir ve geçiş bedeli hesaplanırken:

      a. Versiyon 6'dan ETA:V.8-SQL'e geçişte ETA:V.8-SQL program bedelinin % 70'i talep edilir.
      b. Versiyon 7'den ETA:V.8-SQL'e geçişte ETA:V.8-SQL program bedelinin % 55'i talep edilir.
      c. ETA for Windows'tan ETA:V.8-SQL'e geçişte ETA:V.8-SQL program bedelinin % 50'si talep edilir.

10. Eğer müşterimizin birden fazla sistemi varsa sadece ETA:V.8-SQL'e geçiş yapılan sistem için geçiş bedeli hesaplanır. Diğer sistemler için indirim yapılmaz.

11. Satıştan kaldırılmış eski versiyonlardan (Versiyon 6'dan önceki) ETA:V.8-SQL'e geçişte :

      a. Versiyon 7 bedelinin % 50'si alınarak bu versiyona upgrade edilir.
      b. Daha sonra 9. maddenin b şıkkı uygulanır.

12. Diğer ana ETA versiyonlarından ETA:V.8-SQL'e geçişte, aynı zamanda daha büyük bir program paketine geçiliyorsa; önce Madde 9 uygulanarak ana versiyon geçiş bedeli belirlenir. Daha sonra ETA:V.8-SQL'deki iki paket arasındaki fark geçiş bedeline eklenerek fiyat hesaplanır. Paket dışında sahip olunan herhangi bir modül varsa, bu modülün fiyatı geçiş yapılan paketin fiyatından düşülmez. Bu uygulama yalnızca ETA:V.8-SQL'e upgrade'lerde geçerlidir.

13. Müşterimizin, daha sonra satın alacağı ilave modüllerde paket indirimi uygulanmaz, fiyat listesinde belirtilen modül fiyatları uygulanır. Sadece sonradan alınan modüller için Eğitim ve Bir Senelik Servis Desteği Garantisi verilir.

14. Peyderpey alınan modüller, fiyat listemizde belirtilen paketlerden birinin içeriğine tamamlanıyor ise, daha sonraki her türlü versiyon ve kullanıcı sayısı arttırımlarında fiyatlar bu paket fiyatı üzerinden hesaplanır.

15. Paket alımlarında paket kapsamına giren modüller paket bölünerek farklı bilgisayarlara yüklenemez.

16. Müşterilerimizin değişiklikler ve/veya rapor dizaynları talep etmeleri halinde, ETA teknik imkanlar çerçevesinde bu talebi karşılar ve talebe uygun bedel talep eder.

17. Yıllık Geliştirme ve Güncelleme, Exe Yenileme ve Versiyon Yenileme, hizmet bedelleridir, iade alınmaz.

18. ETA:V.8-SQL Versiyonumuzda, Programların kullanıcı tarafından diğer firma ya da şahıslara devrinde, geçerli fiyat listesi
üzerinden program bedelinin %12’si talep edilir.

19. Müşterilerimizin, Ek Modül ve Terminal ilavesi siparişlerinde, kullandığı programların son versiyonlara uyumlu olması gerektiğinden, versiyon yenileme bedeli de talep edilir.


MODÜL VE PAKETLERLE İLGİLİ NOTLAR

1. Fatura modülü ile birlikte çalışır.

2. Stok modülü ile birlikte çalışır.

3. Ana modüller Muhasebe, Stok, Cari ve Fatura ile birlikte çalışır.

4. Muhasebe, Kur Takibi ve Dövizli Raporlar'la birlikte çalışır.

5. Muhasebe modülü ile birlikte çalışır.

6. Muhasebe ve Miktarlı / Dövizli Muhasebe modülleri ile birlikte çalışır.

7. "*" işaretli Ödeme Kaydedici Cihazlar, TÜİK Elektronik Veri Transferi, E-Fatura, E-Defter, Transfer, Raporlar, Etiket Yazdırma, Veri İşleme modülleri ile Parti Takibi ve E-Arşiv opsiyonu kullanıcı sayısından bağımsız fiyatlandırılır, fakat birlikte kullanılacağı diğer modüllerin kullanıcı sayısı ile sınırlı olarak verilir.

8.E-Fatura ve E-Defter modülleri ile E-Arşiv Opsiyonu, alım tarihinden itibaren ilk yıl hariç “Yıllık Geliştirme ve Güncelleme Bedeline” tabidir. Diğer Modüllerin Güncel Versiyonda olması gereklidir.

9. E-Arşiv Opsiyonu, Fatura ve E-Fatura modülleri ile birlikte çalışır.

10. Paket fiyatlarına ayrıca ücretlendirilmiş opsiyonlar dahil değildir. Örnek: Parti Takibi opsiyonu.

11. Raporlar modülü için ilave olarak talep edilen her rapor, niteliğine göre ETA / bayimiz tarafından özel olarak fiyatlandırılır.

12.Ticari paketlere Kasa, Kartoteks, Dövizli Raporlar, Kur Takibi, Yönetim Analizi ve Finansman Takibi, Veri Aktarma modülleri dahil edilmiştir.

13. Paket III, IV, V, VI, VIII, IX ve X alımlarında Banka modülü paketlere dahil edilmiştir.

14. Mali Müşavir Paketi alımlarında Miktarlı Muhasebe ve Kartoteks modülleri paketlere dahil edilmiştir.

15. Muhasebe IV ve E-Beyanname modülü "Tek Kullanıcı" ve "Çok Kullanıcı" olarak ayrı fiyatlandırılmaktadır. Çok kullanıcı fiyatı tüm kullanıcı adetleri için geçerlidir.

16. Muhasebe ve Bordro modülleri ile birlikte çalışır. Muhasebeci müşterilerimize Tüik modülü bedelsiz olarak verilir. Kullanılan programların güncel versiyonda olması gereklidir.

17. Muhasebe IV ve İşletme modülleri ile birlikte çalışır. Muhasebeci müşterilerimize E-Beyanname modülü bedelsiz olarak verilir. Kullanılan programların güncel versiyonda olması gereklidir.


0(212) 267 02 92