ETA V7
DİĞER VERSİYONLAR
DUYURULAR
  • ETA'dan, kaçırılmayacak fırsat ve kampanyalar...
  • ETA:SB Small Business, ilk adımı doğru atmak isteyen işletmelerin hizmetinde. Detay
  • Kredi kartına 6 taksit fırsatı. Tek çekimde %7 iskonto. Detay
  • ETA'dan iki yeni modül:
    ETA:Satın Alma Modülü -
    Yönetim Analizi ve Finansman Takibi Modülü     Detay
  • Sürekli güncellenen Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzü inceleyebilirsiniz.       SSS
Detay 
 
ETA VERSİYON 7 FOR GRAPHICS - FİYATLANDIRMA KOŞULLARI
eta sql
 

1.  Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

2.  V-7 fiyat listemizdeki ürünlerimiz BİR SENELİK EĞİTİM VE BİR SENELİK SERVİS DESTEĞİ HİZMETİ ile birlikte sunulur.

3. Fiyatlarımıza, programın yüklenmesi, kitap ve DVD, programı kullanacak tüm personelin EĞİTİMİ ve bir senelik SERVİS garantisi dahildir.

Senelerdir binlerce müşterimize verdiğimiz hizmetin kazandırdığı tecrübe ile firmamız iyi netice alınabilmesi için ürünlerini EĞİTİM ve SERVİS DESTEĞİ ile pazarlamayı prensip edinmiştir. Eğitim ve Servis desteği olmadan CD ve kitap şeklinde pazarlanan ürünlerle kıyaslama yaparken müşterilerimizin bu hususu dikkate almalarını önemle rica ederiz.

4.Windows NT, Network, Novell gibi 'ÇOK KULLANICILI' uygulamalarda yukarıdaki fiyatlara ana makine + 1 terminale kadar Muhasebeci müşterilerimiz için %10, Ticari müşterilerimiz için %25 ilave edilir. Ana makine + 1 terminale, +1 terminal daha ilave edildiğinde tek kullanıcı fiyatının Muhasebeci müşterilerimiz için %10'u, Ticari müşterilerimiz için %25'i ilave edilir. Daha sonraki her terminal için tek kullanıcı fiyatı üzerinden %10 ilave edilir.

5. Aynı programların aynı versiyonlarının aynı ilde birden fazla bilgisayarda kullanılacağı durumlarda aynı şirkete ait ilave makineler için Muhasebeci müşterilerimize %50 indirimli, Ticari firmalara %30 indirimli; farklı illerdeki ilave makineler için ise % 10 indirimli fiyat uygulanır.

6. Ana Versiyon değişikliklerinde Paket içeriğine göre Eğitim ve Bir Senelik Servis Desteği Garantisi verilir ve geçiş bedeli
hesaplanırken;

      a. Versiyon 6'dan Versiyon 7'ye geçişlerde Versiyon 7 program bedelinin % 35'i talep edilir.
      b. Versiyon 6'dan önceki versiyonlardan Versiyon 7'ye geçişlerde Versiyon 7 program bedelinin % 50'si talep edilir.

7. Satıştan kaldırılmış Versiyon 6 programlarının fiyatı Versiyon 7'nin % 70'i alınarak bulunur. Satıştan kaldırılmış ETA for Windows programlarının fiyatı için Versiyon 7'nin fiyatları kullanılır.

8. Müşterimizin, daha sonra alacağı ilave modüllerde paket indirimi uygulanmaz, fiyat listesinde belirlenmiş modül fiyatları uygulanır. Sadece sonradan alınan modüller için Eğitim ve Bir Senelik Servis Desteği Garantisi verilir.

9. Peyderpey alınan modüller, fiyat listemizde belirtilen paketlerden birinin içeriğine tamamlanıyor ise, daha sonraki her türlü versiyon ve kullanıcı sayısı arttırımlarında fiyatlar bu paket fiyatı üzerinden hesaplanır.

10. Paket alımlarında paket kapsamına giren modüller paket bölünerek farklı bilgisayarlara yüklenemez.

11. Exe Yenileme ve Versiyon Yenileme hizmet bedelidir, iade alınmaz.

12. Müşterilerimizin, Ek modül ve terminal ilavesi siparişlerinde, kullandığı programların son versiyonlara uyumlu olması gerektiğinden, versiyon yenileme bedeli de talep edilir.

13. Kampanya dahilinde ya da paketle birlikte verilen hediye modüllerden daha sonra yapılan versiyon ve işletim sistemi değişikliklerinde bu modüller ücrete tabi olur. (Örneğin Kasa, Muhasebe Büro Otomasyonu gibi.)

14. Mali Müşavir Paketleri, Muhasebeci ve Mali Müşavirlerin özel kullanımı için iskontolu paketlerdir. Ticari işletmelere satılamaz veya devredilemez.

15. Programların müşterimiz tarafından diğer firma ya da şahıslara devrinde, geçerli fiyat listesi üzerinden program bedelinin  % 12'si talep edilir. 2., 3., vb. makinelere ilgili iskontosu ile satın alınmış programlar bağımsız olarak kullanılmak üzere devrediliyor ise, ETA devir bedeli ile birlikte yapılmış olan iskontoyu da talep eder. Buna mukabil 1. makine devrediliyor, 2. makine ise bu kez yalnız başına kullanılacak ise, yine 2. makine için yapılmış ilgili iskonto talep edilir. Garanti kapsamında iken programın devredilmesi halinde kullanıcı eğitim / servis haklarını kaybeder. Programların üzerine kayıtlı / tescilli olduğu işletmenin statü değiştirmesi (şahıs şirketi iken Ltd. veya A.Ş. olması gibi) hallerde de devir prosedürü uygulanır ve devir bedeli tahsil edilir. Bakım anlaşması yapılmadığı durumlarda her türlü servis talebinde ETA'nın belirlediği geçerli servis bedeli tahsil edilir. Devir yapılan sistem ETA'nın güncel versiyonu değilse, ayrıca gereken versiyon yenileme bedelleri talep edilir.

 

MODÜL VE PAKETLERLE İLGİLİ NOTLAR

1. * İşaretli modüller Stok, Cari, Muhasebe, Çek / Senet gibi ana modüllerle birlikte çalışır.

2. ** Barkod'la çalışma opsiyonu aynı anda İrsaliye, Fatura ve Sipariş modülleri ile birlikte çalışır.

3. *** Dövizli Muhasebe, Dövizli Cari gibi modüllerle çalışır.

4. Barkod Etiketi ve Transfer modülleri kullanıcı sayısından bağımsız fiyatlandırılır, fakat birlikte kullanacağı diğer modüllerin kullanıcı sayısı ile sınırlı olarak verilir.

5. PAKET alımlarında, Kartoteks modülü paketlere dahil edilmiştir.

6. Ticari paketlere Barkodla Çalışma Opsiyonu, Çift Birimli Stok, Dövizli Cari ve Kur Takibi modülleri dahil edilmiştir.


0(212) 267 02 92