DIGITAL PLANET KİMDİR?

Elektronik fatura uygulamasında özel entegratörlerin rolü büyüktür. Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile e-Fatura uygulamasına kayıtlı olan veya kayıt olmak isteyen mükelleflerin teknik yeterliliğe sahip bir özel entegratörün bilgi işlem sistemi vasıtasıyla elektronik fatura alıp gönderebilme imkanını sağlar. Bu süreçte Türkiye’nin ilk otomatikleşmiş e-Fatura sisteminin de geliştiricisi olan Digital planet, Elektronik Fatura Sitemi’ne geçişte özel entegratörlük yapmaktadır. Digital Planet, anlaşma yaptığı mükellefler için güvenli kullanıcı hesapları açarak yönetir ve bu mükelleflerin faturalarını başkanlık sistemi üzerinden alıcıya yönlendirir.

Özel Entegratör firmalarının yasal zorunluluklarını kapsayan; bilgi güvenliği için TS ISO IEC 27001 ve ISO 27001, İş Sürekliliği için ISO 22301 ve Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi için TS ISO IEC 20000 belgelerine sahip olan Digital Planet, 7 gün 24 saat mükelleflerimize hizmet vermenin ve Türkiye’de ilk kez Maliye Bakanlığı uyumlu entegrasyon yapısına sahip olmanın faydalarını mükelleflerine sunar. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından Özel Entegratör Lisansı olan Digital Planet, E-Fatura’da Türkiye’nin öncü ve lider firması olarak, e-Fatura’ya geçiş sürecinde şirketlere özel hızlı ve güvenilir çözümler sunar.

Digital Planet, genç, dinamik ve profesyonel ekibi ile, tamamen müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışı, öğrenme arzusu ve yenilikçi vizyonuyla alanında öncü ve güvenilir çözümler üretmeye devam edip, daha büyük hedeflere emin adımlarla ilerleyip, dünya pazarına açıldığı bu yolda ilerlemeyi hedeflemektedir. Digital Planet’in 10 yılı aşkın süredir sunduğu çözümler tüm Türkiye’de yaygınlaşmakla beraber, Rusya ve Orta Doğu’dan Digital Planet’i tercih eden firmalar ile globalleşme yolunda ilerlemektedir.

 

 


0(212) 267 02 92